Piłka nożna | Bielska Liga Okręgowa

„Jedenastka” BLO: 15. kolejka
  • 14-11-2017
  • 10:48
  • Facebook
  • Youtube""
MAN
Autor:
MAN

„Jedenastka” BLO: 15. kolejka

Którzy zawodnicy wyróżnili się indywidualnie na finiszu jesiennych rozgrywek AP-Sport Bielskiej Ligi Okręgowej? Zestawienie takie przygotowaliśmy po raz kolejny.
Bramkarz: Rafał Pawlus (Koszarawa Żywiec) – Jedna z najlepszych defensyw w całej lidze należy do Koszarawy. Zasługa w tym golkipera oczywista. W sobotę nie dał się pokonać w Pruchnej, choć gospodarze w drugiej połowie solidnie Pawlusa testowali.

Lewy obrońca: Łukasz Jastrzębski (MRKS Czechowice-Dziedzice) – Pewny na boku obrony i aktywny z przodu – tak w dużym skrócie podsumować można występ defensora lidera „okręgówki” skutecznego w każdej z boiskowych formacji w Puńcowie.

Środkowy obrońca: Jakub Krawczyk (GLKS Wilkowice) – W środkowej strefie linii obrony Krawczyk dzielił i rządził, nie pozwalając rozwinąć skrzydeł ofensywnym piłkarzom LKS-u Leśna. Znakomity mecz defensor wilkowiczan okrasił również golem.

Środkowy obrońca: Szymon Duława (Czarni Jaworze) – Beniaminek w Bestwinie zdołał zachować czyste konto, przerywając zwycięski marsz wicelidera. Obrońca Czarnych był zaporą nie do przejścia na przestrzeni całej rywalizacji.

Prawy obrońca: Przemysław Jurasz (Koszarawa Żywiec) – To kolejna nominacja dla jednego z wyróżniających się zawodników żywieckiej ekipy, który zneutralizował wiele zaczepnych prób futbolistów LKS-u '99.

Defensywny pomocnik: Bartłomiej Gołąb (Pasjonat Dankowice) – Pasjonat odnotował bardzo istotne zwycięstwo w Drogomyślu, a niespełna 19-letni pomocnik miał w tym swój udział. Pogratulować wypada równej formy na przestrzeni jesiennej części ligowych rozgrywek.

Środkowy pomocnik: Tomasz Gala (GLKS Wilkowice) – Znakomita asysta przy golu Krawczyka oraz przepiękne uderzenie z rzutu wolnego dały ekipie z Wilkowic premierową wygraną w sezonie. Gala nie pierwszy raz należał do najważniejszych ogniw w talii trenera Sebastiana Gruszfelda.

Środkowy pomocnik: Marcin Osmałek (Góral Żywiec) – Najbardziej z widocznych „owoców” gry pomocnika to zwycięskie trafienie z 87. minuty rywalizacji z Orłem Łękawica. Powtórnie doświadczony piłkarz był wyróżniającym się graczem w swojej drużynie.

Ofensywny pomocnik: Bartłomiej Rucki (WSS Wisła w Wiśle) – Wyróżniający się zawodnik wiślańskiej drużyny dał sygnał do natarcia w konfrontacji w Żabnicy, zapewniając gościom prowadzenie w 46. minucie. To była jedna z kilku bramkowych akcji WSS Wisła, przy których Rucki uczestniczył.

Napastnik: Rafał Szczygielski (Cukrownik Chybie) – Mijającej rundy Szczygielski może i nie zaliczy do bardzo udanych, ale z postawy przeciwko Spójni Zebrzydowice może być ukontentowany. Podwójna zdobycz bramkowa przyczyniła się do pełnej puli Cukrownika na zakończenie piłkarskiego roku.

Napastnik: Jakub Pilch (GLKS Wilkowice) – Snajper GLKS-u wreszcie odnalazł skuteczność. W sobotę naprawdę klarowne szanse bramkowe miał 2 i obie spożytkował.
Tagi: AP-Sport Bielska Liga Okręgowa, 15. kolejka, najlepsza "11"

Najpopularniejsze

Reprezentacja Miasta – w niej muszą grać najlepsi

Reprezentacja Miasta – w niej muszą grać najlepsi

Ważenie na dzień dobry

Ważenie na dzień dobry

W Ustroniu także... piłkarki

W Ustroniu także... piłkarki

WASZYM ZDANIEM: Żak najlepszym z trenerów

WASZYM ZDANIEM: Żak najlepszym z trenerów

MRKS z obrońcą z III ligi

MRKS z obrońcą z III ligi

Z testowanymi na zgrupowanie

Z testowanymi na zgrupowanie

Wypożyczona do ligowego rywala

Wypożyczona do ligowego rywala

VIDEO: Kolejna "demolka" Mistrza

VIDEO: Kolejna "demolka" Mistrza