Piłka nożna | Bielska Liga Okręgowa

„Jedenastka” BLO: 15. kolejka
  • 14-11-2017
  • 10:48
  • Facebook
  • Youtube""
MAN
Autor:
MAN

„Jedenastka” BLO: 15. kolejka

Którzy zawodnicy wyróżnili się indywidualnie na finiszu jesiennych rozgrywek AP-Sport Bielskiej Ligi Okręgowej? Zestawienie takie przygotowaliśmy po raz kolejny.
Bramkarz: Rafał Pawlus (Koszarawa Żywiec) – Jedna z najlepszych defensyw w całej lidze należy do Koszarawy. Zasługa w tym golkipera oczywista. W sobotę nie dał się pokonać w Pruchnej, choć gospodarze w drugiej połowie solidnie Pawlusa testowali.

Lewy obrońca: Łukasz Jastrzębski (MRKS Czechowice-Dziedzice) – Pewny na boku obrony i aktywny z przodu – tak w dużym skrócie podsumować można występ defensora lidera „okręgówki” skutecznego w każdej z boiskowych formacji w Puńcowie.

Środkowy obrońca: Jakub Krawczyk (GLKS Wilkowice) – W środkowej strefie linii obrony Krawczyk dzielił i rządził, nie pozwalając rozwinąć skrzydeł ofensywnym piłkarzom LKS-u Leśna. Znakomity mecz defensor wilkowiczan okrasił również golem.

Środkowy obrońca: Szymon Duława (Czarni Jaworze) – Beniaminek w Bestwinie zdołał zachować czyste konto, przerywając zwycięski marsz wicelidera. Obrońca Czarnych był zaporą nie do przejścia na przestrzeni całej rywalizacji.

Prawy obrońca: Przemysław Jurasz (Koszarawa Żywiec) – To kolejna nominacja dla jednego z wyróżniających się zawodników żywieckiej ekipy, który zneutralizował wiele zaczepnych prób futbolistów LKS-u '99.

Defensywny pomocnik: Bartłomiej Gołąb (Pasjonat Dankowice) – Pasjonat odnotował bardzo istotne zwycięstwo w Drogomyślu, a niespełna 19-letni pomocnik miał w tym swój udział. Pogratulować wypada równej formy na przestrzeni jesiennej części ligowych rozgrywek.

Środkowy pomocnik: Tomasz Gala (GLKS Wilkowice) – Znakomita asysta przy golu Krawczyka oraz przepiękne uderzenie z rzutu wolnego dały ekipie z Wilkowic premierową wygraną w sezonie. Gala nie pierwszy raz należał do najważniejszych ogniw w talii trenera Sebastiana Gruszfelda.

Środkowy pomocnik: Marcin Osmałek (Góral Żywiec) – Najbardziej z widocznych „owoców” gry pomocnika to zwycięskie trafienie z 87. minuty rywalizacji z Orłem Łękawica. Powtórnie doświadczony piłkarz był wyróżniającym się graczem w swojej drużynie.

Ofensywny pomocnik: Bartłomiej Rucki (WSS Wisła w Wiśle) – Wyróżniający się zawodnik wiślańskiej drużyny dał sygnał do natarcia w konfrontacji w Żabnicy, zapewniając gościom prowadzenie w 46. minucie. To była jedna z kilku bramkowych akcji WSS Wisła, przy których Rucki uczestniczył.

Napastnik: Rafał Szczygielski (Cukrownik Chybie) – Mijającej rundy Szczygielski może i nie zaliczy do bardzo udanych, ale z postawy przeciwko Spójni Zebrzydowice może być ukontentowany. Podwójna zdobycz bramkowa przyczyniła się do pełnej puli Cukrownika na zakończenie piłkarskiego roku.

Napastnik: Jakub Pilch (GLKS Wilkowice) – Snajper GLKS-u wreszcie odnalazł skuteczność. W sobotę naprawdę klarowne szanse bramkowe miał 2 i obie spożytkował.
Tagi: AP-Sport Bielska Liga Okręgowa, 15. kolejka, najlepsza "11"

Najpopularniejsze

Bez litości. Gol... bramkarza

Bez litości. Gol... bramkarza

Emocji co nie miara na koniec

Emocji co nie miara na koniec

Były zawodnik ich pogrążył

Były zawodnik ich pogrążył

Rozczarowanie?

Rozczarowanie?

ZaIskrzyło! Beniaminek zwycięski

ZaIskrzyło! Beniaminek zwycięski

Lider bezwzględny. Klęska na zakończenie

Lider bezwzględny. Klęska na zakończenie

A-klasowe zaległości

A-klasowe zaległości

Z przewidywalnym scenariuszem i golem na otarcie łez

Z przewidywalnym scenariuszem i golem na otarcie łez