• 12-01-2018
  • 20:20
  • Facebook
  • Youtube""

Po kolejne zwycięstwo lider Futsal Ekstraklasy jechał do stolicy Zachodniego Pomorza, gdzie mierzył się z tamtejszą Pogonią '04 Szczecin.
"Rekordziści" szybko zdominowali rywala bowiem już w 3. minucie za sprawą Oleksandra Bondara wyszli na prowadzenie. Po 300 sekundach gry gospodarze jednak zdołali się przebudzić. Michał Kałuża był bezradny wobec uderzenia Bartosza Kawczaka. Zrobił nam się niespodziewany remis w tym meczu, lecz to pobudziło bielszczan, którzy chwilę potem ponownie wyszli na prowadzenie za sprawą Pawła Budniaka. Od tego czasu futsaliści Rekordu byli o klasę lepsi od swojego rywala, który nie miał za wiele do powiedzenie w tym meczu. Kolejne trafienia, tym razem Jana Janovskiego oraz Michała Marka sprawiły, że goście z dobrym humorem schodzili do szatni.

Po przerwie otworzył nam się prawdziwy wór z bramkami. Głównie dzięki skuteczności "Rekordzistów". W 26. minucie swojemu byłem klubowi gola strzelił Michał Kubik. Kolejne trafienia zaliczyli m.in. P. Budniak i Michał Marek i ostatecznie spotkanie zakończyło się, jak to już zdążyli nas przyzwyczaić bielszczanie, kolejnym kosmicznym wynikiem – 11:3. Co ciekawe zawodnicy Rekordu celebrowali dziś setną zdobytą bramkę... tylko w tym sezonie.
Tagi: Rekord Bielsko-Biała, Pogoń '04 Szczecin, Futsal Ekstraklasa