Piłka nożna | I liga

Nocoń: Potrzebna jest nam rywalizacja
  • 12-01-2018
  • 17:36
  • Facebook
  • Youtube""

Nocoń: Potrzebna jest nam rywalizacja

Na dobre już weszli zawodnicy Podbeskidzia weszli w cykl treningowy. Jak zapowiada szkoleniowiec "Górali" rewolucji nie będzie w kadrze nie będzie jedynie... ciężka praca. 
Po treningach wprowadzający zawodników do okresu przygotowawczego obecnie przyszedł czas nad zwiększeniem obciążeń w zajęciach "Górali". Nie będzie więc to łatwy czas dla piłkarzy Podbeskidzia... – Na pewno teraz jest czas na to żeby pracować nad motoryką i tego nie można zaniedbać. W jego trakcie będziemy skupiać się na różnych cechach. Będzie to na pewno ciężki okres, zawodnicy muszą go wytrzymać i mocno przepracować. Wszystko w naszych rękach, w rękach zespołu, żeby przygotować się do zbliżającej się rundy. Wszystko zależy od nas – jak drużyna będzie wyglądała, jak będzie funkcjonowała w meczach ligowych. Ten okres to baza przygotowawcza do tego, aby piłkarze funkcjonowali cały sezon na dobrym poziomie, aby ich forma była wysoka zbliżającej się rundzie – ocenia na łamach oficjalnej strony Podbeskidzia Adam Nocoń. 

Póki co panuje cisza w eterze, jeśli chodzi o ewentualne wzmocnienia "Górali". Jak zapowiada trener Podbeskidzia nie ma co się spodziewać rewolucji w kadrze bielszczan, a jedynie podniesienia rywalizacji. – W jednym z wywiadów powiedziałem, że defensywny pomocnik i stoper to są pozycje, na których zespół potrzebuje wzmocnień. Nie powiedziałem tego jednak w kontekście złej gry naszych graczy. Uważam, że właśnie tam potrzebna jest jednak rywalizacja. Jeśli weźmiemy pod uwagę pozycje sześć i osiem to tutaj w razie kartek, kontuzji Łukasza Hanzela czy Adriana Rakowskiego nie mieliśmy zmienników i konkurencji. A to na pewno pozwala zawodnikom na podnoszenie swoich umiejętności. To jest bezwzględnie potrzebne – mówi Nocoń. 

Kibiców Podbeskidzia może również cieszyć fakt, iż do dyspozycji szkoleniowca "Górali" będzie wiosną napastnik – Lubos Kolar.  Mam nadzieję, że pech już go opuścił i teraz już wszystko będzie z nim w porządku. Ma za sobą poważny uraz, ale bardzo ciężko pracował i ma coś do udowodnienia, bo praktycznie w Podbeskidziu nie zagrał jeszcze meczu. Jest bardzo głodny gry. Ma wysokie umiejętności i dużo chęci do gry, oby tylko kontuzje już go omijały – klaruje trener bielszczan. 
Tagi: Podbeskidzie Bielsko-Biała, okres przygotowawczy, Adam Nocoń, Lubos Kolar

Najpopularniejsze

Reprezentacja Miasta – w niej muszą grać najlepsi

Reprezentacja Miasta – w niej muszą grać najlepsi

Ważenie na dzień dobry

Ważenie na dzień dobry

W Ustroniu także... piłkarki

W Ustroniu także... piłkarki

WASZYM ZDANIEM: Żak najlepszym z trenerów

WASZYM ZDANIEM: Żak najlepszym z trenerów

MRKS z obrońcą z III ligi

MRKS z obrońcą z III ligi

Z testowanymi na zgrupowanie

Z testowanymi na zgrupowanie

Wypożyczona do ligowego rywala

Wypożyczona do ligowego rywala

VIDEO: Kolejna "demolka" Mistrza

VIDEO: Kolejna "demolka" Mistrza