• Youtube""
Arek Oczko
Autor:
Arek Oczko

Nie zawiedli piłkarze Błyskawicy Drogomyśl w pucharowym starcie z niżej notowanym rywalem. Tym samym zespół z Goleszowa pożegnał się już z rozgrywkami.
Minuta 12 przyniosła już pierwsze trafienie w Goleszowie. Z mierzonym uderzeniem Damiana Żyły Szymon Duda sobie poradził, ale wobec dobitki Kamila Szaitera był już bezradny. Strzelce swoją bramkę okupił delikatnym urazem, który uniemożliwił mu jednak dalszą grę.

I to na tyle jeżeli chodzi o gole w premierowej odsłonie. - W pierwszej połowie brakowało nam skuteczności. Zupełnie inaczej było po zmianie stron - powiedział Krystian Papatanasiu, szkoleniowiec Błyskawicy, który... sam wziął sprawy w swoje ręce. Grający trener drużyny z "okręgówki" w 64. minucie przymierzył na 0:2. Później do siatki trafił Wojciech Padło, który - co ciekawe - także musiał opuścić plac gry wobec kontuzji. Zdążył jednak zdobyć jeszcze bramkę na 0:5 pięknym uderzeniem z dystansu. Wcześniej o "fanta" pokusił się jeszcze Dawid Pisarek. Gospodarzy stać było tylko na honorowe trafienie. W 85. minucie Piotra Jojko zaskoczył Krystian Czudek
Tagi: LKS Sportkontakt Goleszów, Błyskawica Drogomyśl, Puchar Polski, Skoczów